Algrim - Radiowy dostęp do internetu  --> Pomoc

.: data

Home
Regulamin
Cennik
Zasięg
Pomoc
Downloads
Kontakt
Pod adres:
algrim@algrim.pl zgłaszać można wszelkie uwagi i zapytania dotyczące naszej firmy, strony oraz oferowanych usług. 
 

Programy Peer to Peer (P2P)

    Pomimo naszych wilokrotnych uwag na temat prawidłowego korzystania z P2P widzimy, że część z państwa i tak nie stosuje się do zaleceń a potem są państwo rozżaleni, iż serwer państwa zablokował, co w gruncie rzeczy jest tylko państwa winą.
Aby móc ściagać z programów P2P (peer to peer) nie bojąc się o t,o że zostanie się zablokowanym wystarczy poprawnie zadeklarować maksymlaną prędkość wysyłania danych zgodnie z abonamentem.
   Przykład:
Ustawić prędkość wysyłania danych (UPLOAD) na 1kB/s lub więcej lecz nie przekraczając 90% maksymalnej prekości wysyłania danych przez program P2P. Pamiętajmy, iż 8kbps=1kB/s (200kbps=25kB/s) czyli należałoby zadeklarować ok 20KB/s!!! Na zamieszczonym obrazku widać jak została zmieniona prędkość wysyłania danych do np 1kB/s

   UWAGA
Jeśli posiadają państwo wersję programu nie pozwalającą ustawić prędkości wysyłania danych to jedynym wyjściem nie rezygnując z ulubionego programu jest zainstalowanie program np NETLIMITER. Dostępny pod adresem
www.netlimiter.com oraz wybrać rodzaj aplikacji i ustawić prędkość wysyłania danych (UPLOAD) na np 1kB/s. Proszę nie wysyłac do nas zapytań jak uczynić aby w państwa programie P2P ustawić poprawne wartości by inne programy niż Emule działały poprawnie. Proponuje szukać gotowych rozwiązań w internecie, na grupach dyskusyjnych, ew od innych użytkowników tychże programów.


 

      

   
            Kontakt z firmą:

nick-:    
email:  

Treść meila:
   
        

>>> SONDA <<<

Home | Regulamin | Cennik | Zasięg | Pomoc | Downloads | Kontakt